Inloopmiddag blinde en slechtziende bezoekers

Ben je blind of slechtziend? Wil je de tentoonstelling It smells of sweat and jasmine beleven bij CBK Zuidoost? Kom dan op 8 november naar de inloopmiddag voor slechtziende blinde bezoekers. Alicia Hoost, ervaringsdeskundige en erfgoedkenner zorgt voor een programma waarbij je meer komt te weten over de objecten en alleen of gezamenlijk op onderzoek gaat in de tentoonstelling.

It smells of sweat and jasmine gaat over arbeid in koloniaal, hedendaags en diasporisch Indonesië, gezien door de lens van vrouwelijke en genderqueer kunstenaars. Door de combinatie van persoonlijke geschiedenis, ervaringen en onderzoeken van de kunstenaars, werpt de tentoonstelling licht op de complexe snijpunten van patriarchaal geweld, kapitalistische arbeidsuitbuiting en (neo)koloniale plundering.

Datum: zaterdag 8 november
Tijd: 13:00 tot 15:00
Locatie: CBK Zuidoost, Anton de Komplein 120, Amsterdam
Heb je interesse? Meld je aan met een mail naar info@aliciahoost.nl.
Dan zorgen we dat we koffie of thee voor je klaarstaat! 

CBK Zuidoost zoekt naar manieren om de tentoonstellingen toegankelijker te maken voor mensen met een visuele beperking. Dit willen doen door programma’s te organiseren die toegankelijk zijn, én er voor te zorgen dat mensen op eigen gelegenheid de tentoonstellingen kunnen bezoeken. Deze middag is ook een manier om elkaar te inspireren en ervaringen met kunst en cultuur uit te wisselen . 

Vind je het leuk om hier verder over te praten en mee te denken? Stuur dan ook gerust een mailtje.

Contactgegevens

Anton de Komplein 120
1102 DR Amsterdam
Route via Google Maps
info@cbkzuidoost.nl
020 22 52 880

Bereikbaarheid

Met het openbaar vervoer
Volg de bordjes naar het Stadsdeel Zuidoost. CBK Zuidoost is om de hoek van het stadsdeel gevestigd. Bushaltes in de buurt van CBK Zuidoost zijn:

Vanaf station Bijlmer Arena of station Holendrecht
GVB buslijnen 41 en 47: halte Anton de Komplein (stadsdeelkantoor)

Vanaf station Bijlmer Arena richting IJburg
GVB buslijn 66: 2e halte Anton de Komplein (stadsdeelkantoor)

Vanaf station Bijlmer Arena of Diemen Noord
GVB buslijn 44: halte Dolingadreef/Bijlmerplein

Kijk op de websites OV9292 of GVB voor een reisadvies op maat.

Met de auto
Vanuit Amsterdam, via de S112 Gooiseweg naar de Bijlmerdreef, volg de borden ‘Amsterdamse Poort’. Vanaf de A9 (Gaasperdammerweg) afslag S112 (Bijlmermeer) nemen; via de S112 Gooiseweg naar de Bijlmerdreef. Volg de borden ‘Amsterdamse Poort’.

Parkeren
In de parkeergarages rondom het winkelcentrum Amsterdamse Poort kun je (betaald) parkeren. P23 (Bijlmerdreef) ligt aan het Anton de Komplein.