Een lang gekoesterde wens gaat eindelijk in vervulling. Dankzij onze vrijwilliger Henk Broers komt de bibliografie van de kunstenaars uit onze uitleencollectie direct op de website. De kunstenaars waar ‘een poppetje’ achter staat bevat uitgebreide info. In deze nieuwsbrief beginnen we met Annette Ong. Zij schildert met olie- en acrylverf en maakt behalve schilderijen en tekeningen ook objecten in keramiek (aardewerk/engobe).
Over Annette Ong Annette Ong woont en werkt in Amsterdam. Zij schildert met olie- en acrylverf en maakt behalve schilderijen en tekeningen ook objecten in keramiek (aardewerk / engobe). In haar tekeningen, ontstaan vanuit de emotie, wordt al tekenend de essentie van de vorm opgezocht. Deze tekeningen staan aan de basis van een schilderij dat eenmaal begonnen vlot en vrij is geschilderd. Op elk schilderij zijn vormen en kleuren te zien die gebaseerd zijn op de directe visuele ervaring. De figuren die zij afbeeldt, zijn transparant en gaan op in hun omgeving of context.
Kunstwerk Stoken in de tuin – Annette Ong Het werk dat je hier ziet is beschikbaar. Je leent dit werk voor €11,- per maand en spaart €6,60. Geïnteresseerd? Klik hier om het werk te lenen.
Dit weekend wordt afscheid genomen van Nelson Carrilho (1953). De Curaçaose kunstenaar, die studeerde, woonde en werkte in Nederland, stond bekend om zijn maatschappijkritische en betrokken werken, zoals Mama Baranka, een beeld ter nagedachtenis aan de vermoorde Kerwin Duinmeijer. Carrilho, die moeiteloos Afro-Caribische en westerse elementen combineerde, exposeerde bij CBK Zuidoost in 2015, in deMeer lezen
Op woensdag 1 juli worden bij Shebang honderd heri heri-maaltijden uitgedeeld. CBK Zuidoost doet op deze manier weer mee aan de jaarlijkse herdenking van het einde van de Slavernij. Free heri heri is een initiatief van KIP Republic ter ere van keti koti.
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.